• 0 (262) 321 11 40 - 50
  • info@americantime.com.tr

Üniversite Hazırlıkta Takılmayın

American Time Dil Okulları hazırlık atlama programı ile üniversite hazırlık sınıfını atlamak çok kolay.

Bir çok üniversitenin belirlik ağırlıkta eğitim veren bölümlerinden birini kazanmışsanız hazırlık sınıfı önünüze çıkacaktır. Hazırlık sınıfı size 1 yıl zaman kaybı ve buna ek olarak size ve ailenize maddi kayıp olarak dönecektir. Hazırlık sınıfında geçireceğiniz süre ilerleyen zamanlarda sizi bir çok konuda geç bırakacaktır. Geç mezun olmak, geç iş bulmak, geç hayat atılmak vs gibi.

Günümüzde aynı tarihte mezun olan kişilerin bile yarışı sözkonusu iken, 1 yıl geç mezun olan kişi yarışın çok gerisinden başlayacaktır. Bunu unutmamak gerekir.

American Time Dil Okulları, hazırlık atlama sınavlarına girecek tüm öğrenciler için özel ders içerikleri ve kişiye özel programlama yapmaktadır.

American Time'da özel nitelikli (3-4 kişilik) sınıflarda ya da özel ders olarak eğitim alabilirsiniz. Müfredat/ ders içeriği, size özel ve kazandığınız üniversitenin hazırlık atlama sınavını geçmeye yönelik hazırlanır. Örneğin, okulunuzun yaptığı sınav okuma, yazma ve dinleme becerilerine yönelik olabilir. Bu noktada size konuşma dersleri vermek zaman kaybı olacaktır. Ya da gireceğiniz sınav okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileriniz test ediyor ise dört beceri üzerin ders planı hazırlanır. Hangi beceride (okuma, yazma, dinleme, konuşma) ne eksiğiniz var, ne kadar eksiğiniz var ise buna göre alacağınız ders saati ve konular belirlenir.

Konusunda uzman eğitmenlerle eğitime başlarsınız. Dersler boyunca çeşitli sınavlar ile ilerleyişiniz takip edilir. Hazırlık Atlama Sınavda başarılı olmak bu çalışmanın sonucu olur.