• 0212 903 0923
  • info@americantime.com.tr

Kur Aktif Et Formu

Formda bulunan (*) işaretli alanların doldurulması zorunludur!

Kişisel Bilgiler

İletişim Bilgileri

 

Başlamak İstediğiniz Zaman Dilimi

Pazartesi - Çarşamba - Cuma

Salı - Perşembe

Cumartesi - Pazar

Şubelerimiz:

Sözleşme:

Kayıt dondurma işlemi ancak seviye atlama aralarında yeni seviye başlangıcından en geç 24 saat öncesinde yapılabilir. Bunun dışındaki kayıt dondurma işlemlerinde öğrenci bir kredi (kur) hakkını kullanmış ve/veya eğitime başlamış sayılır. Öğrenci sözleşme süresi boyunca toplamda 1 (bir) yıl kayıt kayıt dondurabilir. Bir yıl sonunda kaydını aktif etmeyen öğrencinin eğitim sözleşmesini kurum tek taraflı olarak ve hiçbir geri ödeme yapmadan feshetme hakkına sahiptir. Kayıt donduran öğrenci sözleşmede belirtilen ödemelerini düzenli olarak ödemekle mükelleftir. Kayıt donduracak öğrenci,bitirdiği seviye ilgili tüm haklarını kullanmış sayılır.

Kurum, kaydını aktif etmek için yazılı müracaatta bulunan öğrenciyi, başvuru tarihinden itibaren en fazla 4 ay içerisinde Kayıt Dondurma / Aktif Etme Formundaki şartlar doğrultusunda eğitime başlatmakla mükelleftir. Kaydını aktif etmek isteyen öğrenci, eğitime kurumun da uygun bulacağı bir tarihte başlar.

Eğitimini aktif etmek isteyen öğrenci seviye tespit sınavına alındıktan sonra eğitime başlatılır. Seviye tespit sınavı sonucu seviyesi, kayıt dondurduğu tarihte bulunduğu seviyeden düşük çıktığı takdirde ücretli kredilerinden (kurundan) birini kullanarak eğitimine devam eder.

"Seviye tespit sınavına girmeyen öğrencilerin, sınıfa başladıktan sonra bulundukları seviyeden daha düşük ya da yüksek çıkma durumunda kurum sorumlu değildir. Öğrenci başladığı sınıfa/kura devam etmekle yükümlüdür."